- Cestování obytnou dodávkou -

Náš Pažout

Pořídit dodávku, přizpůsobit ji ke kempování a procestovat s ní křížemkrážem Evropu. To byl ze začátku jen sen, který se zrodil na Novém Zélandu, kde jsme strávili rok díky vízum Working Holiday, bydlením převážně jen v autě. Netušili jsme, že po návratu domů si tento sen splníme tak rychle. Jaké byly naše vanlife začátky, co nás vedlo ke koupi dodávky v Čechách a jak jsme se poprali s přestavbou? Přečtěte si o naší cestě k Vanlife, nebo o přestavbě dodávky na kempování v pěti jednoduchých krocích.

Pořídit dodávku, přizpůsobit ji ke kempování a procestovat s ní Evropu. To byl ze začátku jen sen, který se zrodil na Novém Zélandu, kde jsme strávili rok díky vízum Working Holiday, bydlením převážně jen v autě. Netušili jsme, že po návratu domů si tento sen splníme tak rychle. Jaké byly naše vanlife začátky, co nás vedlo ke koupi dodávky v Čechách a jak jsme se poprali s přestavbou?

- Více o přestavbách a kempování obytnou dodávkou -

Pokud Vás naše přestavba zaujala na tolik, že byste se chtěli pustit do vašeho vlastního projektu, navštivte náš druhý web www.vanlifeczsk.cz, zaměřený právě na život na cestách v obytných autech.

Čeští a slovenští cestovatelé s námi sdílí své zážitky, zkušenosti a své vlastní přestavby krok za krokem, které jsou skvělou inspirací.

Sledovat můžete také Instagram @vanlife_czsk a přidávat své vlastní fotky pod hashtag #vanlife_czsk